У черкаській Соснівці з’являться 21-поверхівки, котеджі й таунхауcи? (фото, відео)

27 грудня 2016, 23:46

1

Черкаська мерія проведе громадські слухання до проекту містобудівної документації, зокрема, для внесення змін до детального плану території між вулицями Дахнівська, Соснівська та автодороги Н-16 в місті Черкаси. Ідеться про площу в розмірі 42 гектари, пише Інфоміст з посиланням на сайт Черкаської міськради.

Проект спільно створили архітектор ФОП Чеберяк Юрій Вікторович (м. Черкаси) та ТОВ "Архітектурне бюро «Сергій Бабушкін" (м. Київ). Замовником проекту є департамент архітектури та містобудування Черкаської міськради. У мережі вже можна переглянути проект будівництва.

Ось, зокрема, відеоперезентація.

Як ідеться у проекті, на території по вул. Меделєєва, 4 розташуються багатоповерхівки, танхаузи, котеджі, житлові будинки клубного типу та громадські заклади.

2

Ймовірно, ось цей лісний масив перетвориться на забудову

Заплановано, що Соснівка “поповниться” понад 2000 мешканцями нових багатоповерхівок. Їх, до речі, за проектом буде п’ять: три 21-поверхові, а також по одній 12-поверхівці та 16-поверхівці.
3 4

Цікаво, що рішення щодо розроблення проекту було проголосовано депутатами Черкаської міськради ише кілька днів тому – 22 грудня. Питання № 15 порядку денного потрапило у “групування” і було проголосовано “пакетом” тридцятьма депутатами.

Розподіл голосів опублікував у Facebook журналіст Олександр Безпрозванний.

pak

5

 

Як зазначається на сайті мерії, внесення змін до детального плану території є “уточнення функціонального призначення земельної ділянки по вул. Менделєєва, 4 у відповідності до актуальних містобудівних потреб інвестора-забудовника”.

Ознайомлення із детальним планом території відбуватиметься в приміщенні Черкаської міської ради у відділі містобудівного кадастру та ГІС в к. 319 з 26 грудня 2016 року по 10 січня 2017 року.

Також із графічними та текстовими матеріалами містобудівної документації можна буде ознайомитися на офіційній Інтернет-сторінці Черкаської міської ради www.rada.cherkasy.ua в розділі "Розвиток міста" або за посиланням.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Vovan :

вул. Меделєєва
МеНделеев вроде не коммунист, за что вы его так?

Алена :

Вот прямо как магнитом тянет загаживать лесную часть города! Почему бы с этим проектом да не “поселиться” на заброшенном полигоне??? Ан нет, там реки нету, там леса нету, там непривлекательно да и квартиры стоить будут недорого…Только ещё недавно признали стройку в Сосновке незаконной и тут…подарочек! Спилят деревья, скинут фекалии в Днепр, ляпота! А почему бы не осваивать земли ЮЗР, где пустуют вот уже который год огромные территории бывших огородов? Думаю, что тут решающий вопрос – только спрос богатеньких клиентов на таунхаузы и коттеджи в лесу, возле Днепра. А экологи чем заняты, почему не бдят природу?

Вгору