Ціни на житло в Черкасах залишилися на рівні минулорічних

28 грудня 2016, 06:33

черкаси

Ціни на квартири на вторинному ринку нерухомості Черкас в 2016 році, в порівнянні з минулим роком, не змінилися, пише Діловий регіон.

У грудні 2016 року найбільшим попитом серед покупців користуються однокімнатні та двокімнатні квартири.

«В першу чергу, такий попит продиктований високими тарифами на житлово-комунальні послуги. Найчастіше, покупці, при виборі житла, спочатку цікавляться вартістю обслуговування квартири. При цьому не можна стверджувати, що житло більшої площі не користується попитом. Покупці також розглядають можливість придбання трикімнатних квартир, але вибирають їх рідше», - розповідає агент з нерухомості Роман Гречаний.

У той же час, агент з продажу нерухомості Анастасія Ярмоленко зазначила, що серед основних вимог при покупці житла на вторинному ринку нерухомості - автономне опалення, якісний ремонт в квартирі і під'їзді, наявність зони відпочинку поблизу будинку, а також розвиненої інфраструктури.

Найбільш популярними при виборі квартири залишаються центральні і спальні райони міста, зокрема, райони Митниця і Сєдова. Житло на околиці міста залишається менш затребуваним.

Поділитись

Коментарі

Вгору