У Черкаській ОДА таки оголосили конкурс на вакансію начальника управління культури

01 липня 2014, 14:29

Черкаська ОДА оголосила конкурс на вакантну посаду начальника управління культури - після чисельних звернень митців, інтелігенції, люстраційного комітету і небайдужої громадськості.

Про це повідомляє Черкаський люстраційний комітет у Facebook.

"Відповідно до статті 15 Закону України "Про державну службу" Черкаська обласна державна адміністрація оголошує конкурс на заміщення вакантних посад державних службовців:

начальник управління культури обласної державної адміністрації.

Вимоги до кандидатів: громадянство України; повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста; стаж роботи за фахом у державній службі на керівних посадах чи на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років; знання Конституції України, законів України "Про державну службу" та "Про засади запобігання і протидії корупції", сучасних методів управління персоналом, основ економіки та фінансів, основ діловодства та правил ділового етикету, досконале володіння державною мовою, навиками роботи на персональному комп`ютері.

Термін подання документів протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу (по 26.07.2014 включно).

5 липня вже завершується подача документів на посади:

директора Департаменту охорони здоров'я обласної державної адміністрації;

директора Департаменту соціального захисту населення обласної державної адміністрації;

директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю обласної державної адміністрації.

12 липня зваершується подання документів на посаду директора Департаменту освіти і науки обласної державної адміністрації.

Звертаємося до всіх ЗМІ з проханням поширити цю інформацію, оскільки від цього залежить кількість претендентів на посаду. Давайте зробимо конкурси максимально публічними. Просмо усіх, хто відповідає кваліфікаційним вимогам подавати свої кандидатури, - наголошують у люстраційному комітеті.

Сделайте подарок любимым! Шубы из натурального меха на самый изысканый вкус http://meha.kiev.ua/fur-kiev-4245.html

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору