Черкаські митці та інтелігенція просять міністра культури розібратися з непрозорими кадровими призначеннями

18 червня 2014, 10:23

 

Керівники закладів культури та творча інтелігенція звернулися з листами до міністра культури України Євгена Нищука та голови Черкаської ОДА Юрія Ткаченка через непрозору, на їхню думку, схему визначення кандидатури на посаду начальника обласного управління культури.

Творчу інтелігенцію обурило обговорення кандидатури на цю посаду, що відбулося 10 червня в приміщенні Будинку Рад, пише "Рідна Черкащина".

“Перевагу віддано кандидатурі без фахової освіти, стажу роботи на керівній посаді, що викликає велику кількість негативних відгуків”, – пишуть у листі представники культури про Наталію Осипенко.

“Сумнівно виглядає формат проведення та обговорення кандидатів на займану посаду, що не відображає думки більшості працівників галузі та приводить до непрозорості і закритості в певних кулуарах. Їхні дії спрямовані на реалізацію власних корисливих цілей, а саме – призначення на посаду абсолютно не кваліфікованої, не професійної кандидатури, яка не має відповідної освіти, галузевих якостей щодо функціонування розвитку культури області та підтримки творчої спільноти. Нам стає зрозуміло, чому саме таку процедуру вибирають її учасники, бо лише в такий спосіб можна досягти мети, – призначити особу, яка просто влаштує певну категорію людей”, – йдеться в листі.

Поділитись

Коментарі

артисти сказав:

Дуже вчасно.Ніяк не можна дозволити керувати неукам та проходімцам.Також терміново потрібно ставити питання по призначенню директора ФІЛАРМОНІЇ.За рік Хведоряка, повів себе з артистами та робітниками ФІЛАРМОНІЇ, як з РАБАМИ,примушуючи їх мовчати та робити все за вказівкою.Люди боячись втратити роботу мовчать йому.А терпіти нема змоги…залишим його на посаді то свавілля продовжиться до 5 років.

ПОВТОР сказав:

Дуже вчасно.Ніяк не можна дозволити керувати неукам та проходімцам.Також терміново потрібно ставити питання по призначенню директора ФІЛАРМОНІЇ.За рік Хведоряка, повів себе з артистами та робітниками ФІЛАРМОНІЇ, як з РАБАМИ,примушуючи їх мовчати та робити все за вказівкою.Люди боячись втратити роботу мовчать йому.А терпіти нема змоги…залишим його на посаді то свавілля продовжиться до 5 років. коментаря

Вгору