У Черкаській облраді буде 52 депутати?

01 липня 2014, 16:15

Народний депутат від фракції “УДАР” Сергій Каплін пропонує зменшити кількість депутатів обласних рад вдвічі. Такі зміни, на його думку, потрібні через те, що на місцях не оперативно приймаються рішення, передає УНН з посиланням на прес-службу нардепа.

“До того, як говорити про децентралізацію влади і передачу повноважень на місця, потрібно подивитись хто сидить на місцях. Потрібно провести вибори до облрад. А також зменшити майже вдвічі кількість депутатів. Бо подивимося на приклад. Сьогодні засідання Полтавської облради довелося закрити через те, що не було кворуму. Не було людей, щоб голосувати та приймати рішення”, — зазначив Сергій Каплін.

Ударівець також повідомив, що вже дав доручення своїм юристам розібратися в цьому питанні та запропонувати легітимний механізм, як можна зменшити кількість депутатів облрад.

Нагадаємо, у ВР зареєстрували президентський проект змін до Конституції. Президент П.Порошенко зазначив, що ключовим елементом змін є децентралізація влади в країні.

Як повідомлялося, віце-прем’єр-міністр України - очільник Мінрегіонбуду В.Гройсман зазначив, що нову редакцію Конституції Верховна Рада може прийняти вже у вересні.

Поділитись

Коментарі

Филя сказав:

“потрібно подивитись хто сидить на місцях”-ДУЖЕ ВІРНО СКАЗАНО не працюють а сидять…

Вгору