На Черкащині наркоторговця засудили до шести років ув’язнення

01 липня 2014, 17:05

Колегія суддів апеляційного суду Черкаської області засудила наркоторговця до шести років позбавлення волі з конфіскацією ½ частини майна, а його спільницю – до п’яти років позбавлення волі з іспитовим строком на три роки.

Про це інформує прес-служба Апеляційного суду області.

27 червня 2014 року колегія суддів судової палати в кримінальних справах апеляційного суду Черкаської області розглянула кримінальне провадження за апеляційниною скаргою прокурора на вирок Придніпровського районного суду м. Черкаси від 25 грудня 2013 року.

Суд першої інстанції виправдав громадянина В. та громадянку Х. за ч.2 ст. 307 КК України (незаконне виробництво, виготовлення, придбання, зберігання, перевезення чи пересилання з метою збуту, а також незаконний збут наркотичних засобів, психотропних речовин або їх аналогів, вчинені повторно або за попередньою змовою групою осіб) у зв’язку з відсутністю складу злочину.

У ході судового засідання колегія суддів апеляційного суду дослідила низку доказів, зокрема записи телефонних розмов обвинувачених, відеозйомку контрольної закупки наркотиків, покази свідків, висновки експерта та протоколи. Окрім того, самі обвинувачені під час допиту в суді апеляційної інстанції визнали факт придбання та збуту наркотичних засобів, щоправда, наполягаючи, що такий факт мав місце лише один раз. І це не зважаючи на те, що у прослуханих судом записах телефонних розмов вони самі говорили, що займаються торгівлею більше року.

Отже, хоча обвинувачені і не визнали себе винними у вчиненні інкримінованих їм злочинів, їх винність підтвердилася рядом досліджених доказів. Зважаючи на це колегія суддів апеляційного суду Черкаської області засудила наркоторговця до шести років позбавлення волі з конфіскацією ½ частини майна, що є його особистою власністю, а його спільницю – до п’яти років позбавлення волі з іспитовим строком на три роки.

 

Поділитись

Коментарі

Вгору