У Черкаській області 12 млн. грн., передбачені на ремонт дороги, вкрали − Ю.Луценко

24 червня 2017, 13:14

На Черкащині 12 млн. грн, які були виділені на ремонт дороги, були вкрадені. Про це під час наради у Житомирі розповів Генеральний прокурор України Юрій Луценко, пише "УНН-Центр".

- Я спеціально підписав листа, аби перевірити усі дороги, збудовані минулого року, на предмет їхньої якості. Якщо дорога минулого року збудована, а цього року "розвалилася", потрібно притягувати до відповідальності виконавців робіт. Ми мільярди викидаємо на нові дороги, які потрібні не лише, щоб по них їздити, а щоб інвестиції зайшли до країни. Просив все перевірити. Що в Черкасах? 12 мільйонів гривень збитків спричинили службові особи міської ради під час реконструкції доріг. Слідчі поліції через півроку закривають провадження. Прокуратура області при цьому погоджується із таким станом справ, і лише коли приїздять із Генеральної прокуратури, раптом розкриваються очі. Я впевнений, що за цим фактом до дисциплінарної комісії має зайти подання з позначкою про найважчу відповідальність. Люди відірвали від своїх сплачених податків 12 мільйонів, щоб у Черкаській області локально була зроблена дорога. В результаті там нічого нема, там банально вкрали, − зазначив Генпрокурор.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Олена :

Достатньо було побачити, хто виграв тендер. Я й не здивована. Років 2-3 назад писали про так званий ремонт інженерних комунікацій по Хрещатику та бідкалися, як можна було довірити ремонт та гроші сумнівній фірмі, яку очолювала 23-річна дівчина, що не має досвіду в таких роботах? Зате “виграла” тендер! У нас так завжди – “після бійки кулаками машуть” – ремонт, зазвичай, неякісний, гроші (теж зазвичай) роздерибанили…

Вгору