У черкаській мерії емоційно розглядають питання підняття тарифу на проїзд

13 лютого 2018, 12:50

Черкаський виконавчий комітет сьогодні розглядає важливе для міста питання -  про підняття тарифу на проїзд у маршрутках до 5 гривень. На це засідання прийшли і самі перевізники.

- Пропонується проект рішення про встановлення тарифу на проїзд у розмірі 5 гривень. Хочу зазначити, що проект рішення є регуляторним актом. Процедура розпочата ще минулого року, - зазначила директор департаменту економіки і розвитку Черкаської міськради Ірина Удод. - Дані взяті з показників, які перевізники надають у звітності.

Вона сказала, що відбувався моніторинг по інших містах. За ії словами, по 5 гривень проїзд у Полтаві, Сумах, Херсоні, Львові тощо.

Водночас член виконкму Ігор Зайчук перед тим як голосувати озвучив притензії містян до перевізників.

-Вирішив дізнатися думку черкащан. Зайшов у мережу і робив скріншоти різних публікацій,- сказав член виконкому Ігор Зайчук.

Він навів приклади як маршрутки губили колеса, як не виконуються графіки руху, водії були напідпитку тощо.

- То що ми можемо говорити про підняття тарифів, коли послуги надаються неякісно, - сказав член виконкому.

На якості перевезення наголосив і заступник міського голови ЮрІй Ботнар.

-Ми бачимо, що жодного поліпшення якості не відбувається,  ніхто не дбає про безпеку пасажирів. І поки що у Черкасах немає жертв, але безпека не враховується взагалі. Складається враження, що перевізники повинні доплачувати пасажирам за те, що сідають у їхні маршрутки. Ми сьогодні це рішення підтримати не зможемо і не зможемо його підтримувати  до того часу поки не буде враховано якість, - сказав Юрій Ботнар.

Такі слова викликали обурення у перевізників. Нині розгляд питання ще продовжується.

Поділитись

Коментарі

Вгору