У черкащан просять літній одяг, холодильник і пральну машину для бійців

02 червня 2015, 11:19

хелп-допомога

Змінний одяг, білизна, можливість прати та зберігати продукти – усе це із настанням літа постає величезною проблемою для наших воїнів на передовій.

- Ми просимо допомоги у зборі коштів на виготовлення змінної форми, тканини для пошиття білизни, потрібні також шкарпетки, футболки захисного кольору, вологі серветки тощо. Допомогти можна не лише коштами – а, наприклад, збором макулатури, кошти від здачі якої можна витратити на такі необхідні нашим захисникам речі, – констатує активіст ГО "Автомайдан-Черкаси" Яна Щербатюк. – Нашим артилеристам потрібні також дві пральні машини, аби прати одяг (справна «Рига» підійде ідеально) і холодильник, аби зберігати у  спеку продукти («Днепр» або «Донбасс»). Якщо у когось є такі непотрібні – або є можливість допомогти коштами на придбання б\в цих речей  - звертайтеся у штаб ГО «Автомайдан-Черкаси» (0679768219).

Через «Автомайдан» наші бійці передають подяки усім, хто знайшов можливість підтримати їх допомогою: на випускний автомайданівці відвідали ряд шкіл, яким передали подяки від 43-ї артилерійської бригади. Адже увесь цей час школа №20 збирала кошти на 2 планшети та солодощі бійцям, школа №12 плела маскувальні сітки, а школа №14 проводила благодійні ярмарки для збору  коштів, виготовляла подарунки та давала концерти для бійців, що проходили реабілітацію у військовому госпіталі у Дахнівці. А сьогодні колектив школи №14 хоче передати до зони АТО автомобіль, що стоїть на її балансі  – і зроблено це буде відразу після доремонтування авто, на що школі потрібні близько 30 тисяч гривень.

За інформацією Черкаського прес-клубу реформ

Поділитись

Коментарі

Вгору