У Черкасах здорожчає проїзд у маршрутках і тролейбусах

20 грудня 2021, 09:54

Фото: 24 канал

У січні-лютому 2022 року в Черкасах запланували підняття вартості проїзду в громадському транспорті, інформує Кропива.

Про це свідчить план розробки проектів регуляторних актів на 2022 рік ухвалений виконкомом. 

Приведення тарифів до економічно обгрунтованих передбачено для проїзду в тролейбусах КП "Черкасиелектротранс" та проїзду у міському пасажирському транспорті. Розгляд регуляторних актів запланований на січень-лютий. 

Нині вартість разового проїзду у міському електротранспорті -5 грн, у міських маршрутках - 7 грн. 

Нагадаємо, востаннє вартість проїзду в електротранспорті зросла у квітні, а для міських маршруток — у лютому цього року.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Толян :

І коли вони вже нажрутса

мєсний :

А якість надання послуг покращиться чи знову міська зрада піде на поводку у перевізників – якості послуг нуль, вартість – максимум!

Леонід. :

Всьо схвалено, всі, хто за обдиралівку голосують, отримують відкат, або якісь інші бонуси. В них- бабло рубати-сидить в голові, а не дбати про громаду міста.

Ніка :

До тих пір поки будете займатися тупим бла бла бла і мовчки, тихенько користуватися маршрутками, сплачуючи стільки скільки вам накажуть, до тих пір будуть підіймати ціни на проїзд: або перестаєте користуватися маршрутками і шукаєте альтернативу, або штурмуєте міськраду в день підвищення тарифів, або мовчки ковтаєте черговий поювок в лице !!!!

Пасажир :

Ви в своєму розумі, чи якого ви гімна з’їли, що вас так плющить. Я ще пам’ятаю коли автобуси по Черкасам ходили з інтервалом раз в п’ять хвилин, а не від 15хвилин до 30 хвилин це по перше. По друге ходили вони не до 21.00 (у будній день) , а до 23.30(у вихідний день!!!). А по третє проїзд був по 75 копійок. То нахливає таке питання поїзд дорожчає, комфорту нуль, то може знову потрібно зробити проїзд 75 копійок, щоб автобуси по місту почали їздити як потрібно!!!!

Матрона :

Ясновидящие..уже и тарифы повысили наперёд, причём с громким пафосом ” экономически обоснованные” … Хотелось бы мне как экономисту посмотреть что же они заложат в тарифы и насколько их пафос далёк от экономики. Наверное из наших карманов хотят покрыть свои расходы на содержание автотранспорта для себя любимых. Что творится???!

Олена :

Давно пора уже этих упырей гнать поганой метлой , но наш народ терпеливый, вот они и таорят, что хотят.

Тетяна :

Жесть!!!!!

Тетяна :

А не багато це.Коли вони наїдяться?

Вгору