У Черкасах засудили підприємця, який вимагав майже 70 тис. доларів хабара

29 жовтня 2018, 16:47

У Черкасах засудили підприємця, який вимагав майже 70 тис. доларів хабара

У понеділок, 29 жовтня, Соснівським районним судом м. Черкаси розглянуто обвинувальний акт у кримінальному провадженні за обвинуваченням підприємця – громадянина України у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 4 ст. 27, ч. 3 ст. 369 КК України. 

У ході слідства було встановлено, що вказаний підприємець, діючи умисно, з корисливих мотивів, під приводом надання посередницьких послуг підбурював громадянку України до надання нею службовій особі, яка займає відповідальне становище, неправомірної вигоди. Зокрема, зловмисник повідомив жінці завідомо неправдиву інформацію про те, що має вплив на в.о. начальника ГУ Держгеокадастру у Черкаській області - заступника начальника указаного Головного управління, який відповідно до своїх службових повноважень розглядає та підписує необхідні документи стосовно передачі в оренду земель запасу сільськогосподарського призначення на території області. Він пообіцяв, що зуміє "вирішити" питання виділення землі за неправомірну вигоду в розмірі 68 900 доларів США.

31 березня 2016 року "підприємливий" хабарник отримав вищевказану суму та був затриманий військовою прокуратурою Центрального регіону України спільно з працівниками відділу ВБКОЗ УСБУ в Черкаській області.

29 жовтня 2018 року Соснівський районний суд м. Черкаси погодився з беззаперечними доказами публічного обвинувача - військової прокуратури Черкаського гарнізону Центрального регіону України щодо вчинення вказаною особою інкримінованого їй правопорушення.

Хабарнику призначено покарання у виді 4 років позбавлення волі.

За інформацією військової прокуратури Черкаського гарнізону

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору