У Черкасах замальовують написи з адресами наркотичних онлайн-крамниць

19 липня 2020, 15:53

У Черкасах замальовують написи з адресами наркотичних онлайн-крамниць

У Черкасах працівники управлінської компанії спільно із громадською організацією "Міжнародна антинаркотична асоціація" зафарбовують написи з адресами онлайн-крамниць наркотиків, - про це пише "Суспільне".

У подальшому за допомогою спеціального чат-боту їх блокують. Зі слів керівника компанії Андрія Бортника, долучитися до цього може кожен охочий.

Черкащанка Анна каже, що звертати увагу на подібні написи почала ще рік тому. Переконалася, що так продають наркотики, коли сама перейшла за покликанням. Такі написи, зі слів дівчини, не лише псують естетику міста, а й пропонують легкий доступ до наркотиків.

Працівниця управлінської компанії Ольга Омельницька розповіла, що рекламу інтернет-крамниць наркотиків тепер розміщують навіть біля місць, де батьки відпочивають із дітьми.

Містянка Яна Фурман розповіла: поблизу її офісу й будинку, де вона мешкає, на місці зафарбованих з’являються нові написи. Вона категорично проти них і вважає, що подібне варто контролювати.

Правоохоронці зазначають, що боротися з подібними написами черкащани можуть самостійно.

- Заблокувати такі інтернет-магазини можна самому. Потрібно перейти у спеціальний чат-бот "Стоп наркотик", – пояснив речник ГУНП Черкаської області Дмитро Грищенко. - Цьогоріч у Черкасах відкрили кримінальне провадження відносно осіб, які продавали наркотики через інтернет.

Поділитись

Коментарі

Семилет Антон :

“Правоохоронці зазначають, що боротися з подібними написами черкащани можуть самостійно”.
А за что тогда им платят зарплату с наших налогов ??? Может нам и преступников тогда самостоятельно ловить ?

Черкащанка :

Ну а что, вам трудно закрасить? Мы на своём доме закрасили без проблем. Если вам приятно, что на вашем доме красуется название сайта и вы ждёте, когда его закрасят другие, то эту надпись прочитают сотни наркоманов и им подобные “шнурки”.

Вгору