У Черкасах з’явиться професійний футбольний клуб (фото)

29 грудня 2020, 15:14

Фото тематичне

Сьогодні, 29-го грудня, Черкаська міська рада та футбольний клуб підписали меморандум про співпрацю. Партнерами стали ФК "ЛНЗ" та МСК "Дніпро".

Головними принципами співпраці вони визначили функціонування двох професійних клубів у місті - МСК “Дніпро” та ФК “ЛНЗ”.

- Ми не будемо конкурувати один із одним, бо кожен футбольний клуб має власну місію та стратегію. МСК "Дніпро" готує молодих вихованців і дає їм шанс виступити на професійному рівні, а стратегія ФК "ЛНЗ" - привезти в Черкаси професійний футбол рівня української Прем'єр-Ліги. Звісно, що це займе не один рік, а як мінімум три. Але ми хочемо поєднати наші цілі і завдяки цьому підвищити рівень професійного футболу в Черкасах, - розповів Андрій Полтавець, президент футбольного клубу "ЛНЗ".

Він зазначив, що співіснування двох професійних клубів лише популяризує спорт і прославить Черкаси як столицю професійного футболу України.

Міський голова Черкас додав, що зараз планується проведення дитячого турніру «Різдвяний Кубок мера». Він запланований на 2-5 січня 2021 року.

Нагадаємо, ФК "ЛНЗ" місяцем раніше розпочав процедуру проходження атестації у профі. Керівництво клубу ставить перед командою мету протягом п'яти років вийти до елітного футбольного дивізіону України та поборотися за можливість грати у єврокубки.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору