У Черкасах визнали придатними для офлайн-навчання 20 шкіл з 35

19 липня 2022, 10:45

Фото тематичне

У Черкасах завершують обстежувати освітні заклади міста щодо їхньої готовності до навчання офлайн перед початком навчального року 2022/2023. Наразі тимчасова спеціальна комісія обстежила вже усі загальноосвітні навчальні заклади, і перейшла до роботи у спортивних та мистецьких школах, пише 18000.

«У нашому місті 35 шкіл, з них отримали дозволи на відновлення роботи 20 навчальних закладів. У них є укриття, куди діти можуть сховатися у випадку повітряної тривоги. Є ще декілька шкіл, які можуть бути визнані придатними після проведення певних робіт. Ці роботи ми починаємо і сподіваємося, що встигнемо до 1 вересня. Плануємо, що учні шкіл, які не мають укриттів, будуть іти в школи, у яких наявні укриття. Стовідсотково сказати, чи буде навчання онлайн чи офлайн, наразі ми не можемо. Все залежатиме, насамперед, від безпекової ситуації. Адміністрації шкіл проведуть анкетування серед батьків, вони самі зможуть обирати форму навчання. Можливо, будуть застосовуватися і онлайн, і офлайн форми навчання. Сподіваємося розпочати очне навчання для учнів 1, 2, 5 та 11 класів. Адже 1 і 2 класи – адаптовуються до школи, 5 клас – перехідний у старшу школу, а 11 – випускні», – зазначила заступниця міського голови Черкас Анастасія Чубіна.

Нагадаємо, у Міністерстві освіти та науки України визначили, що 1 вересня 2022 року очний навчальний процес розпочнеться лише у тих школах, які забезпечені укриттями.

Водночас дітей не відпускатимуть зі школи під час повітряної тривоги навіть на прохання батьків.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 30% навчальних закладів на Черкащині не готові до очного навчання, – Табурець

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору