У Черкасах визначили найкрасивіших студентів (фото)

22 лютого 2019, 19:47

Вікторія Маламуж та Олексій Джаман перемогли у відомому студентському конкурсі краси й таланту, який відбувся в ЧНУ імені Богдана Хмельницького вчора, 21 лютого. За титул «Містера» та «Міс» ЧНУ 2019 позмагалися одинадцятеро хлопців та одинадцять дівчат. 

Прикрашений софітами зал студенти й рідні учасників заповнили за півгодини до початку конкурсу. Крізь ефектний дим, який пустили в зал, було видно, як дехто розгортав плакати на підтримку конкурсанток, хтось готував телефони й фотоапарати, щоб встигнути зафільмувати красунь та красенів. Решта – затамувавши подих, чекала на початок дійства.

Конкурс краси із традиційного дефіле розпочали хлопці, потім на сцені з’являлися дівчата. Учасники продемонстрували образи в народних костюмах, у стилі Casual, пляжному та вечірньому вбранні.

Між дефіле глядачі могли побачити вокальні та гімнастичні номери від студентів. Містери та міс також підготували танцювальні номери, зокрема хлопці «зірвали» аплодисменти танцями під відомий трек «Skibidi».

Окрім творчих талантів учасники відповідали на інтелектуальні питання, серед яких потрібно було розповіси що таке ККД і де розташований п’ятий корпус університету.

Цьогорічне свято краси, на звернення студентської ради університету, підтримав народний депутат України Владислав Голуб, який приготував учасникам кілька особливих призів.

- Сьогоднішній захід повернув мене в мої студентські роки. Дякую вам за це. Переконаний, майбутнє України за такою молоддю як ви – красивою, талановитою, креативною та розумною. Кожен із вас достойний перемоги, тож обрати когось одного було дуже складно, – розповів Владислав Голуб.

– Із хлопцями було легше, – жартує депутат і перший подарунок вручає Владиславу Майору. – Чому? – тому що Владислав (тезка депутата, - ред). Серед дівчат заохочення від Голуба отримала Анна Скачкова.

Окрім участі містерів, ще однією новацією цьогоріч стало онлайн-голосування, за результатами якого визначили власників титулу «Глядацьких симпатій». Його отримали Ольга Приймачук та Руслан Дзюба.

– Цього року відбувся ювілейний конкурс, тож хочу подякувати організаторам, працівникам університету, студраді й всім меценатам за фінансову підтримку. Я впевнена, що наступного року конкурс буде ще кращим, — додала голова студради ЧНУ Аліна Козлова.

Участь хлопців у конкурсі зробила захід більш європейським, вважає ректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Олександр Черевко.

– Ті, хто стоять на сцені – це дзеркало тих, хто – в залі і всього студентства університету. У нас навчаються чотири тисячі дівчат і три тисячі хлопців, і всі вони найкращі. Також хочу подякувати за підтримку народним депутатам України Владиславу Голубу та Сергію Рудику та членам журі, – сказав Черевко.

Містер ЧНУ 2019 Олексій Джаман зізнається, що до конкурсу готувався наполегливо, адже між хлопцями відчувалася конкуренція і багато хто хотів виграти.

– Я хлопець із Золотоноші й зовсім не очікував виграти конкурс. Це для мене новий шанс показати себе, не даремно зранку до ночі репетирували. Сьогодні мене прийшли підтримати так багато людей, що після конкурсу ледве втік від тих, хто хотів сфотографуватися, - розповів Олексій.

Також він зізнався, що дуже хотілося підглянути, що там у подарункових пакетах, але соромно було робити це на сцені.

– Я в захваті й до останнього не сподівалася, що виграю, – зізналася Міс ЧНУ 2019 Вікторія Маламуж. Важко було готуватися до конкурсу, адже потрібно швидко привести свої форми до ідеалу.

Окрім основних титулів, учасники традиційно отримали і звання:

Владислав Майор – «Перший віце-містер»; Анна Бондаренко – «Перша віце-міс».

Володимир Бердак – «Другий віце-містер»; Вікторія Таран – «Друга віце-міс».

Сергій Чемерис – «Містер артистичний» ; Наталя Євтушенко – «Міс артистичність».

Олексій Олійник – «Містер загадковість»; Вікторія Коваленко – «Міс загадковість».

Олександр Пилипенко – «Містер фітнес»; Юлія Назаренко – «Міс фітнес».

Олексій Лютий – «Містер фотомодель»; Ольга Приймачук – «Міс фотомодель».

Іван Лила – «Містер посмішка»; Ілона Ісаєнко – «Міс посмішка».

Дмитро Зеленський – «Містер грація»; Надія Запрягайло – «Міс грація».

Руслан Дзюба – «Містер романтичність»; Каріна Бондаренко – «Міс романтичність».

Сергій Бурсак – «Містер чарівність»; Анна Скачкова – «Міс чарівність».

Коментарі

Антон сказав:

маламуж уродина страшная как всегда все купленно

Алена сказав:

“Уродина страшная” – и это говорит тот, кто считает себя “настоящим мужчиной” и “красавцем”? Отвратительно.

Леонід сказав:

Дивно що перший таку Подію пропустив

Вгору