У Черкасах висадять березовий гай

30 вересня 2018, 08:04

1 жовтня о 10.00 в  парку «Хіміків» м.Черкаси відбудеться акція на честь 10-річчя програми підтримки жертв нацизму «Місце зустрічі: Діалог»  Німецького Федерального Фонду «Пам’ять, Відповідальність, Майбутнє»(EVZ), інформує "Дзвін".

Як заначають організатори, програма спрямована на покращення якості  життя та підтримку суспільного визнання людей літнього віку, а особливо жертв націонал-соціалізму, привернення уваги до їхніх доль, життєвих досягнень та  ролі в суспільному житті.

Акція  проводиться  в Міжнародний день людей похилого віку 1 жовтня у всіх містах України, в яких виконуються проекти за підтримки Фонду EVZ. У Черкасах акцію проводить Відділення Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх в Україні» в м.Черкаси (виконавчий директор Бугеря Тетяна Анатоліївна), яке виконує проект «Створення безпечної зони для людей старечого віку» за підтримки фонду EVZ.

В рамках акції в парку «Хіміків»  буде висаджено невеликий березовий гай та встановлена лавочка з пам’ятною табличкою у територіальному центрі надання соціальних послуг.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Черкащанка :

А я все мрію про алею сакури…А ще – навпроти “Абсолюту”, що на розі Шевченка-Іллєнка, росте шикарний каштан із рожевим цвітом. Так краса весною! І чому у нас не розводять саджанці рожевого каштану? Чула, що в Києві їх закупляли дуже дорого, за валюту..Або Адамове дерево – вого квітне аж 2 тижні і дуже красиво. Берізки теж гарно, але вони так яскраво не квітнуть!

Вгору