У Черкасах вперше проведуть віче змін

11 вересня 2020, 10:04

Цієї суботи вперше на черкащан чекає народне віче «Запустимо зміни разом» В рамках заходу жителі зможуть висловити свою думку і створити карту змін Черкас. Кожен, хто візьме участь у заповненні карти, стане учасником розіграшу безкоштовного польоту на повітряній кулі. Ініціювали народне віче представники партії ВО «Черкащани», щоб якомога більше містян змогли долучитись до якісних перетворень нашого рідного міста.

Під час події партія оголосить результати праймеріз кандидатів на посаду міського голови, представить свою команду кандидатів до обласної та місцевих рад. А потім спільно із жителями запустить у небо повітряні кулі змін. Партійці переконані, якщо ми не братимемо участь у змінах, їх зроблять замість нас.

- Ми змирились, що обирають без нас, змінюють без відому, створюють без нашої участі. Треба покласти цьому край,- заявляє команда «Черкащан».

Не забули і про найменших, вони також стануть учасниками народного віче змін. На них чекають креативні розваги, аніматори, повітряні кульки.

- Діти – наше майбутнє, не маємо права забувати, яку країну, місто ми їм залишаємо у спадок.

Програма заходу: 14.00 - дитяча зона: аніматори, майстер-класи, ростові ляльки. 16.00 – ВІЧЕ, презентація команди Черкащан та Карти Змін Черкас. 18.00 – запуск повітряної кулі. Захід організований з врахуванням карантинних обмежень та згідно із рекомендаціями Міністерства охорони здоров’я.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору