У Черкасах внаслідок зіткнення легковика з електроопорою постраждали дві людини

22 червня 2026, 10:26

У Черкасах водій "Seat" зіткнувся з електроопорою, внаслідок чого постраждали дві людини. ДТП сталася 21 червня близько 14:20 на вулиці Смілянській.

Попередньо, 42-річний водій автомобіля «Seat» не впорався з керуванням, виїхав за межі проїзної частини та зіткнувся з електроопорою. Унаслідок аварії травмувалися водій та пасажирка автомобіля.

Жінку госпіталізували. Водія оглянули медики, від госпіталізації він відмовився.

Слідчі Черкаського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження).

Досудове розслідування триває.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору