У Черкасах автомобіль збив двох пішоходів на нерегульованому переході

22 червня 2026, 11:07

У Черкасах автомобіль збив двох пішоходів на нерегульованому переході. Автопригода сталася 21 червня близько 16:35 на бульварі Шевченка.

За попередніми даними, 57-річний водій автомобіля «Nissan Leaf» проявив неуважність й здійснив наїзд на двох пішоходів, які переходили дорогу нерегульованим пішохідним переходом.

Унаслідок ДТП постраждали 20-річний молодий чоловік та 19-річна дівчина, їх госпіталізували до лікарні.

Слідчі Черкаського районного управління поліції відкрили кримінальне провадження за ч. 1 ст. 286 Кримінального кодексу України (порушення правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту, що спричинило потерпілому середньої тяжкості тілесне ушкодження). Досудове розслідування триває.

За інформацією пресслужби поліції Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Реклама
Реклама
Вгору