У Черкасах власники інтернет-магазину продавали підробки під виглядом люксового бренду

18 червня 2024, 16:37

У Черкасах судитимуть ділків, які створили інтернет-магазин, де розміщували оголошення про продаж оригінальної продукції люксового бренду, але клієнтам надсилали підробки.

У жовтні 2022 року два місцеві жителі організували та очолили злочинну групу, до складу якої залучили ще 6 осіб. Організатори купували контрафактну продукцію та доставляли її до орендованих ними приміщень, де зберігали для подальшого продажу.

З вересня 2022 року по жовтень 2023 року підозрювані з метою продажу контрафактної продукції розміщували в соціальних мережах «Instagram» та «Facebook» рекламні відеоролики про характеристики товару, ціну, якість та переваги пропонованого до продажу товару. У подальшому, контрафактна продукція продавалась членами злочинної групи, в тому числі шляхом пересилання через поштові установи.

Під час досудового розслідування проведено обшуки за місцями проживання учасників групи та за місцем зберігання і реалізації продукції з незаконно нанесеними зареєстрованими торгівельними марками, за результатами яких виявлено та вилучено контрафактну продукцію, котру організована група зберігала для продажу в кількості понад 4 300 одиниць.

Загальна сума матеріальної шкоди, заподіяної іноземній компанії внаслідок дії організованої групи, становить понад 27 млн грн.

Нині досудове розслідування завершено. Обвинувальний акт відносно правопорушників скеровано до суду.

За інформацією пресслужби Черкаської обласної прокуратури

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору