У Черкасах відзначили День вишиванки (ФОТО)

19 травня 2022, 19:55

Сьогодні, 19 травня, українці по всьому світу відзначають День вишиванки. А в Черкасах цього дня також влаштували благодійну фотосесію під назвою "Вишиваємо перемогу", під час якої збирали кошти для військових, які перебувають на лікуванні у черкаських закладах.

Фотографували черкащан та гостей міста  відомі черкаські професійні фотографи – Олександр Якимович та Ольга Степан’ян.

Фотографиня Ольга Степан'ян говорить, що подібні заходи ще більше об'єднують українців.

- Люди так підіймають свій бойовий дух. Усмішки та хороший настрій все-таки дуже важливі для всіх нас. Цей захід прекрасний, маємо також гарну локацію, де виходять чудові фото, - зазначила Ольга.

Черкащанка Світлана розповідає, що має чотири вишиванки та любить їх одягати на всі свята.

- До цього часу зберігаю вдома мамині вишиті рушники та вишиванки, в яких одружилися мої батьки. На всі українські свята одягаю вишиванку і навчаю цього дитину. А зараз, коли до нас прийшло таке горе, я вважаю, що нам усім пора одягати вишиванки, розмовляти українською мовою і забути, що таке росія, - додає пані Світлана.

Прийшли відзначити День вишиванки у центрі міста і подружжя Володимира та Антоніни Стойко з двома синами.

- У такий час, який ми зараз переживаємо, дуже важливо показувати нашу національну ідентичність. Наша вишиванка - наш оберіг та гордість. Також дуже важливо показувати дітям наші національні традиції, привчати до них і формувати правильні цінності. Україна - наша земля, наша Батьківщина, яку ми дуже любимо та поважаємо, - говорить подружжя.

Фото Інги Голик, Про все

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

олексадр :

Дуже гарно,краса!

Вгору