У Черкасах п’яні відвідувачі караоке-клубу перешкоджали роботі бригади екстренки

23 жовтня 2023, 22:17

22 жовтня медики швидкої медичної допомоги приїхали в один із караоке-клубів Черкас на виклик надавати допомогу, натомість деякі інші відвідувачі почали перешкоджати їхній роботі.

Виклик диспетчер екстренки отримав о 22.10, йому повідомили про те, що в одному з караоке-клубів Черкас чоловік отримав травму голови.

На місці виклику медики виявили пацієнта, який був нетверезий та мав черепно-мозкову травму. Коли бригада почала надавати постраждалому допомогу, п'яна компанія, яка була разом з ним, почала заважати медикам виконувати свою роботу, заблокувала доступ до службового автомобіля, нецензурно висловлювалась та погрожувала членам бригади.

Старший медик бригади вирішив натиснути «тривожну» кнопку. За декілька хвилин працівники Державної служби охорони прибули на місце події та забезпечили безпечну роботу працівникам екстренки. П'яні товариші постраждалого, почувши, що їдуть працівники поліції, втекли.

Фахівці оглянули пацієнта та доставили його до Третьої міської лікарні. Водночас працівники бригади написали заяву до правоохоронних органів.

За інформацією пресслужби Обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору