У Черкасах відремонтують тротуари ще на дев’ятьох вулицях

19 червня 2023, 20:07

На тротуарах Черкас комунальники оновлюють асфальтне покриття. Незабаром відремонтують тротуари на ще дев'ятьох вулицях обласного центру.

Півтора десятки ділянок тротуарів загальною площею понад 2 000 квадратних метрів комунальники привели до ладу в травні. Тепер асфальтують тротуари по вулицях Благовісна (від Різдвяної до Амброса), Чорновола (від Садової до колишнього кінотеатру «Мир»), Сінна, Віталія Вергая, Верхня та Нижня Горова, Святителя-хірурга Луки, Санаторна, Чигиринська.

Зокрема, цього тижня продовжують відновлювати асфальтне покриття на тротуарі біля школи №26 по вулиці Віталія Вергая. Розпочали роботи на тротуарах вулиць В’ячеслава Чорновола та Чіковані.

Водночас на вулиці Одеській виконують фрезерування пошкодженого асфальтобетонного покриття, готують поверхню до вкладання нового шару асфальту.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Тетяна :

Доброго дня! Можливо за чотири роки і до зупинки А.Лупиноса по вул.В.Чорновола прийде цивілізація з ремонту тротуару.Дякую від мешканців мікрорайону та хворих дітей з синдромом Дауна, які кожний день ходять по цій знесеній тротуарній доріжці.

Вгору