У Черкасах відновили регулярне курсування тролейбусів

26 травня 2020, 11:28

Спеціальні рейси, якими довозили медиків до робочих місць, за рішенням виконавчого комітету відмінили.

Регулярний рух тролейбусів у Черкасах відновлять. Перевозити людей будуть згідно кількості сидячих місць, а всі пасажири повинні бути у захисних масках.

У кожному тролейбусі будуть передбачені місця для медиків, які, за рішенням виконкому, їздитимуть безкоштовно до кінця карантину.

Начальник управління транспорту Віталій Москаленко розповідає, що за день КП “Черкасиелектротранс” робить 166 спецрейсів.

- За день, якщо курсуватимуть тролейбуси у звичному режимі, в салоні можуть перевозити близько семи тисяч працюючих людей. Зараз за день можуть скористатися послугами перевезення лише 1800 медиків, - прокоментував Віталій Москаленко.

Про можливість скористатися тролейбусним сполученням зазначає й помічник міського голови Черкас із питань транспорту Павло Мосійчук. Він додає, що вже відзавтра черкащани зможуть без пропусків проїхати в тролейбусі.

- Єдині умови, за яких це можна зробити - наявність вільних місць, оскільки перевезення здійснюється лише по сидячих місцях і наявність захисної маски. Окрім того зараз ми визначаємось із кількістю місць, які будуть відведені під перевезення медиків, - прокоментував помічник міськголови.

Коментарі

тоня сказав:

прекрасно…дочекалися

Вгору