“Гідності гарант не гарантує”: адвокат мера Черкас звинуватив Зеленського у наклепі (відео)

26 травня 2020, 11:12

фото тематичне

Адвокат Анатолія Бондаренка Денис Ципін записав у ютюбі відеоролик «Захист честі та гідності гарант не гарантує!», у якому звинувачує президента України Володимира Зеленського в наклепі щодо свого клієнта. Про це інформує "Прочерк"

– Наш президент Зеленський – шоумен, і вистава виходить у нього, без сумніву, гарна. Однак його сьогоднішній статус – дещо інший, і він має відповідати і за слова, і за дії. Він має відповідати за образи, за поширення недостовірної інформації, за наклепи – з причини шкоди діловій репутації, – заявив адвокат.

Адвокат 2

Він нагадав, що президент під час пресконференції заявив, що мер Черкас нібито «має 19 кримінальних проваджень» і додав, що «за один стіл з такими бандитами не сяде».

Денис Ципін нагадав, що міським головою не може бути особа, яка має судимості за навмисні злочини. Тож якщо президент хотів сказати, що є 19 вироків суду стосовно Бондаренка, – «то це наклеп». Якщо президент хотів сказати, що Бондаренко є підозрюваним у 19 кримінальних провадженнях, то це також поширення недостовірної інформації.

– Президент за це відповість. Бо я, адвокат Анатолія Бондаренка, можу засвідчити, що немає жодного кримінального провадження, де б Бондаренко був підозрюваним чи обвинуваченим, – наголосив Денис Ципін. – Залишається єдине: хтось набрехав президенту, що є численні кримінальні провадження стосовно мера Черкас, і він у це повірив. Погана робота Офісу Президента? Або є більш імовірна версія: президент, ображений на черкаського мера, хотів принизити його, нівелювати його народну підтримку, створити враження у громадян України, що Бондаренко от-от буде засуджений. Бо він же ж погрожував меру «полум’яними привітами»...

Денис Ципін також додав, що сьогодні наявність надуманих кримінальних проваджень означає «лише те, що людина має високий авторитет, народну підтримку і незламну волю». І саме тому його політичні опоненти «ангажують правоохоронців, щоб ті переслідували і докучали політику безглуздими кримінальними провадженнями».

– Після отримання документу про відсутність судимостей і підозр ми звернемося до суду, і люди зможуть онлайн побачити правдивість моїх слів, – пообіцяв адвокат.

Ще гірша ситуація із висловом «бандит», із яким президент «не хоче сідати за один стіл». Це образа, а ображати людину забороняє закон. І якщо юристи Зеленського будуть доводити, що президент застосував визначення «бандит» не стосовно Бондаренка, то це міського голову задовольнить, бо доведе, що президент був не правий. Адже глядачі зрозуміли, кого саме у виступі мав на увазі Зеленський.

Коментарі

Civis сказав:

Та що ви хочете від актора який все життя звик безкарно і бездоказово в усіх какашками кидатися? А тут вимагаєте від нього за базар відповідати? ) Не по квартальному це якось.

Неля сказав:

Рейган (40-й Президент США) теж був актором. І ЩО?
А Денис Ципін що, не в курсі щодо минулого нашого мера?
http://vikka.ua/novini/51874-pomilki-molodosti-scho-vidomo-pro-ranni-sudimosti-mera-cherkas.htm
Я, чесно, була в шоці і від статті, і від того, як у мера все шикарно вийшло. Чистий, як сльоза.)) Поживемо – побачимо, буде дійсно “цікава вистава”, якщо буде суд. Але сумніваюся,що він буде.

Civis сказав:

Рейган був не тільки актором. А й губернатором і гарним президентом. Який відповідав за свої слова. А ваш Вова як був другорозрядним акторішкой так і лишився. Людину роблять справи – а не скільки ідіотів за неї проголосувало. Поки що я бачу по справам інфантильного, пихатого акторішку.

Неля сказав:

72% ВАШИХ СПІВВІТЧИЗНИКІВ ви називаєте “ід…отами”? Вам треба на зупинку або на базар – із бабусями говорити. Вони таких поважають, як ви. Бо кожну нову владу, що в країні, що в місті, вони увесь час “критикують” і дуже полюбляють, коли є такі демагоги.Сподіваюсь, що ви “знайдете” прийнятного для вас президента.))

Вгору