У Черкасах відбулась акція на підтримку військовополонених “Не мовчи! Полон вбиває!”

28 квітня 2024, 17:09

Фото: Суспільне

Акція на підтримку українських військових, які перебувають у полоні росії "Не мовчи! Полон вбиває!" відбулася сьогодні, 28 квітня, на Соборній площі, інформує "Суспільне.Черкаси".

Акція розпочалася о 12.00, орагнізували її родичі військовополонених.

Фото: Суспільне

Черкащанка Юлія Солодчук прийшла на акцію разом з чоловіком. Розповіла, що долучається щоразу, як анонсують таку подію:

"Я навіть не можу пояснити вам, чому ми це робимо. Просто звикли, що йдемо, і все. Це підтримка, десь щось сфотографували, розповіли, написали у соцмережах. Часто разом з друзями приходимо, щоб побути, а потім вже поїхати гуляти далі. Це якась відповідальність і нагадування всім, що ми памʼятаємо і чекаємо усіх полонених додому".

Фото: Суспільне

Черкащанин Юрій Яровський зазначив, що приходить на акцію, бо знайомий з жінкою, у якої в полоні рідні:

"Жінка в домі у нас живе, переїхала з Донеччини. І в неї син пішов служити ще у 2014 році, потім в Маріуполі був, і потрапив у полон. То ми їй тоді допомагали, як тільки переїхала, хтось речима, хтось продуктами, потім допомогли знайти роботу. І колись її побачили з плакатом, один раз прийшли разом з нею сюди, так досі і ходимо. Ну а як, підтримувати треба, бо десь в інтернеті показали, десь хтось побачив, так і більше людей знає. І щоб оці всі батьки, жінки, чоловіки, діти, які отут стоять, знали, що вони не самі, і черкащани завжди біля них будуть і підтримають".

Фото: Суспільне

Співорганізаторка акції Тетяна Лісова додала, що люди збираються вкотре, щоб нагадувати людям про підтримку тих, хто зараз в полоні:

"Регулярні акції залучають все більше людей. Тому ми так само намагаємося робити ці заходи регулярно. Найближчим часом буде дві знакові дати — 5 травня, це день народження Азову, та 20 травня — день виходу в полон. Сьогодні ми, як завжди, боремося, нагадуємо про наших військовополонених. Тому традиційно вишикуємось по обидва боки вулиці і сподіваємось, що люди будуть звертати увагу і цікавитись, чому люди у свій вихідний знаходять час, щоб побути тут і долучатися до нагадування про тих, хто нас захищав і потрапив у полон".

Фото: Суспільне

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору