У Черкасах відбудеться відкриття виставки відомої української художниці

03 жовтня 2018, 20:39

У Черкасах відбудеться відкриття виставки відомої української художниці

У п'ятницю, 5 жовтня, у Черкасах у Галереї Народного Мистецтва відбудеться відкриття виставки творів української художниці Тетяни Черевань "Conditions-Стани" Наодинці з почуттями, анонсує "in.ck.ua".

- Я – точка відліку. Світ створений для мене і обертається довкола мене. Світ спокою, що миттю стане злетом. Світ ніжності, що вибухає пристрастю. Я в стані спостереження. А згодом -- я в стані участі в цих обертах та вибухах… Але я завжди залишаюсь точкою відліку. Та тільки помилявся Аристотель – центр Всесвіту не надважкий. Я є легка та невловима, в який би стан не потрапляла, - зазначила Тетяна Черевань.

Досліджуючи жіночі образи, художниця спочатку обережно доповнила їх чоловічими, потім присвятила чоловікам кілька своїх серій, але ці експерименти все одно були присвячені дослідженню жіночих емоцій, почуттів та станів. Жінка залишилась точкою відліку в її творчості. На представлених роботах – зовсім різних в цій експозиції – глядачеві пропонується спробувати відчути стан жінок – самотніх і в парі з чоловіком, їхню емоцію та почуття.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору