На Уманщині зафіксовано шість випадків отруєння грибами

03 жовтня 2018, 21:12

На Уманщині зафіксовано шість випадків отруєння грибами

В Уманському районі зафіксовано шість випадків отруєння грибами. Серед постраждалих є неповнолітня дівчина. Усі постраждалі вживали рядовки. Про це інформує Державна установа "Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України", повідомляє "Громадське Умань".

Потерпілі, сімейна пара пенсіонерів, збирали гриби в лісі біля с. Паланка Уманського району. Родину у складі бабусі, дочки та 15-річної онуки пригостили також рядовками, зібраними в лісі поблизу с. Юрківка Уманського району. Ще один 64-річний мешканець м. Умань вживав рядовки, зібрані власноруч у Білогрудівському лісі.

Перші симптоми отруєння (слабкість, запаморочення, блювота, пронос) з’явилися вже за кілька годин після вживання грибів. Після звернення до швидкої медичної допомоги хворих госпіталізовано до Уманської міської лікарні, дівчинку – до Уманської дитячої лікарні. Стан хворих легкий та середньої важкості.

Для запобігання отруєнню грибами, ДУ «Черкаський обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» застерігає мешканців міста та області утриматись від споживання дикорослих грибів як від продукту взагалі, особливо дітям та літнім людям, та радить своєчасно звертатися за медичною допомогою при виникненні симптомів отруєння.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору