У Черкасах урочисто відкрили новий баскетбольний майданчик

03 вересня 2020, 20:40

Два місяці поспіль тривала кропітка робота на подвір’ї  черкаської спеціалізованої школи № 18. Там, до нового навчального року, на місці напівзруйнованого майданчика ще радянського зразка, врешті з’явився красень майданчик для гри у баскетбол. Спортивна споруда не просто гарно виглядає, але й обладнана за всіма вимогами. А це і спеціальне всепогодне покриття та міцні  конструкції, з надійними кріпленнями для корзин.

Відкриття першого відкритого майданчика для гри у баскетбол в Черкасах стало можливим завдяки небайдужості президента Федерації баскетболу України Михайла Бродського, почесного президента команди „Черкаські Мавпи “ Олександра Згіблова, депутата Черкаської міської ради та великого прихильника черкаського баскетболу ОлександраРадуцького , які згуртували місцевих бізнесменів та без жодної бюджетної копійки побудували спільними зусиллями чудову відкриту баскетбольну арену.

Право забити перший символічний м’яч на презентації нового майданчика було надано Олександру Радуцькому. Зі своєю почесною місією він впорався чудово.

Пан Олександр наголосив, що можливість користуватись спорудою для вдосконалення навичок гри у баскетбол матимуть не лише учні спеціалізованих класів школи №18, але й загалом уся школа. А  сама якість арени дозволить також проводити тут безліч змагань міського та всеукраїнського рівня.

Організатори свята навмисне провели церемонію відкриття на другий день після офіційного старту нового навчального року. Хотіли зробити окреме свято саме для спортсменів, тренерів та батьків. А ще, волали, аби не упустити жодної емоції під час урочистого та зворушливого нагородження команд-чемпіонів України серед юнаків та їхніх спортивних наставників.

Медалі, чемпіонські кубки, окремі грамоти-подяки від навчального закладу  №18 та приємні дарунки юним спортсменам було вручено за участю головного тренера команди „Черкаські мавпи “, тренера юнацьких команд 2008-2009, Максима Міхельсона, голови правління корпорації „Венето“, почесного президента „ Черкаських Мавп “, очільника партії Вільних демократів Олександра Згіблова, депутата черкаської міської ради, спонсора проекту відкритого спортивного майданчика зош. №18 Олександра Радуцького, президента Баскетбольної академії Михайла Бродського „Країна баскетболія“ Олександра Нагорного та власне директора черкаської спеціалізованої школи №18 Василя Грищенка. 

Особливого забарвлення свято вшанування юних баскетболістів набуло завдяки присутності їхніх кумирів — гравця NBA та збірної України Святослава Михайлюка та випускника школи №18, нині майстра спорту міжнародного класу, срібного призеру Чемпіонату з баскетболу „Три на три“ Микити Руслова.

Федерація баскетболу України окремо відзначила найкращих захисників та нападників від команд юнаків, які отримали чемпіонські титули чемпіонату України. Свої заслужені медалі отримали тренери, які допомагають гравцям рости професійно, а командам потрапляти до почесних дивізіонів. Це тренер команди „Черкаські Мавпи- 2008-2“ Світлана Майєр, команди „Черкаські Мавпи — 2008-2 “  Василь Івлєв та Максим Міхельсон, Наталія Євтушевська, яка тренує баскетбольну команду „ Венето -2007 “, тренерський склад  „Черкаські мавпи -2009 “ — Василь Івлєв, Світлана Маляр та Максим Міхельсон.

— Кілька років я є почесним президентом „Черкаських Мавп “ і за ці роки вдалося зробити доволі багато та не понизити високо взяту планку. Ми активно розвиваємо нашу спортивну інфраструктуру. Маємо вже чотири спеціалізованих класи у школах. Успішно розвиваємо дівчачий баскетбол. Два роки поспіль наші  спортсменки є найсильнішими в Україні, — розповів про здобутки на шляху всебічного розвитку баскетболу у Черкасах, Олександр Згіблов. — Останнім часом ми почали реалізовувати такі мега-проекти, як наприклад, цей баскетбольний майданчик у школі №18. Головне, довели, що можна такі речі робити за рахунок благодійності та без залучення коштів міського бюджету. Саме у такий спосіб, завдяки меценату Михайлу Бродському в навчальному закладі було побудовано сучасний спортивний зал. Той минулорічний проект став показовим для інших навчальних закладів та таким, що дозволив заохочувати до розбудови спортивної інфраструктури в Черкасах нових благодійників.

Поділитись

Коментарі

Вгору