У Черкасах спрощено процедуру отримання “пакунку малюка”

03 серпня 2022, 08:15

Постановою Уряду спрощено процедуру отримання натуральної допомоги «пакунок малюка». Про особливості надання такої допомоги розповідає заступник директора департаменту соціальної політики Катерина Бінусова.

ЦІєю постановою, по-перше, знято обмеження з використання коштів виключно на дитячі товари. Родинам надано дозвіл упродовж дії воєнного стану використовувати кошти грошової компенсації на будь-які необхідні товари (на їжу, ліки, пальне, аби вивезти дитину в безпечне місце тощо).

Окрім того:

  • надано можливість перерахування коштів грошової компенсації на будь-який рахунок, відкритий в АТ КБ «Приватбанк»;
  • знято обмеження на купівлю товарів виключно в тих закладах торгівлі, які приєдналися до програми з реалізації пілотного проекту;
  • кошти компенсації можна зняти готівкою, перерахувати на будь-який рахунок або оплатити онлайн необхідні витрати;
  • кошти грошової компенсації, невикористані впродовж 12 місяців з дня зарахування, не будуть повертатись на рахунок Міністерства соціальної політики України та залишаться на рахунках отримувачів.

«Розмір грошової компенсації «пакунку малюка» з 1 липня 2022 року становить – 6 603 гривні, – інформує Катерина Бінусова. – Департаментом у 2022 році вже призначено грошову компенсацію 484 заявникам на понад 3 мільйона гривень».

Подати заяву для отримання грошової компенсації «пакунок малюка» можна онлайн, заповнивши заяву особисто одним із батьків на порталі «Дія».

Крім того, в громадській приймальні департаменту соціальної політики працюють телефони «гарячої лінії для консультацій фахівцями: 095 200 16 45, 067 509 50 26, 093 296 54 58.

За інформацією пресслужби Черкаської міськради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору