У Черкасах розпочався футбольний турнір “Кубок міського голови – ЛНЗ”

07 жовтня 2022, 09:35

У Черкасах розпочався футбольний турнір "Кубок міського голови – ЛНЗ". Цей чемпіонат проводиться вже утретє.

Команди збиратимуть кошти на потреби ЗСУ. Для участі у турнірі кожна із команд зробила благодійний внесок в сумі 5 тисяч гривень. Цього року за головний перехідний кубок змагатимуться 16 команд.

Змагальний день розпочався із матчу, у якому протистояли 2 команди: "Молодь" і "Юність". Він завершився із результатом 3:1.

"Мені дуже приємно, що наш футбольний турнір живе і розвивається, що з кожним роком участь у ньому беруть все більше команд. Цього разу під час заходу відбудеться збір коштів на потреби наших захисників. Дякую футбольній спільноті міста за те, що робите свій внесок у нашу спільну перемогу, а Збройним Силам України за те, що ми маємо зараз таку можливість провести цей турнір", – зазначив міський голова Анатолій Бондаренко.

Після урочистого відкриття змагань відбулося 2 футбольних матчі. "Команда Бондаренка" – "Легіон" та "Черкаські Козаки" – "Чайка-Євраліс". В результаті "Команда Бондаренка" розгромила "Легіон" – 7:1, а "Черкаські Козаки" перемогли "Чайку – Євраліс" – 1:0.

Загалом матчі проводитимуть щовечора у будні протягом чотирьох тижнів. Фінал та урочисте нарогодження команд-учасниць відбудеться 28 жовтня. Переможець отримає головний приз – перехідний кубок, виготовлений за авторським проєктом.

За інформацією пресслужби Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору