Громада на Черкащині просить заборонити діяльність московської церкви

07 жовтня 2022, 10:07

Депутати Тальнівської територіальної громади Черкаської області звернулися до Президента та Верховної Ради з вимогою заборонити діяльність московської церкви в Україні, повідомляє Укрінформ.

“На черговій сесії Тальнівської міської ради депутати проголосували за звернення до Президента та Верховної Ради з вимогою заборонити антидержавну, антиукраїнську діяльність православної церкви московського патріархату. Усі депутати від різних політичних сил підтримали це звернення одноголосно. Звісно, ми не можемо заборонити діяльність цієї церкви конкретно на території нашої громади. Тому ми пішли законним шляхом — звернулися до законотворців”, — каже заступник міського голови Тального Юрій Свідерський.

Від початку війни три церковні громади на Тальнівщині — Веселокутська, Майданецька та Кривоколінська вийшли з підпорядкування УПЦ московського патріархату й перейшли до Православної Церкви України.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Віталій :

Великі справи починаються з малого

О.І. :

Релігійна двяльність сама по собі не потребує ані чиїхось дозвілів, ані заборон. Можуть розглядатися судом позови щодо вчинення кимось із панотців протиправних дій. Це стосується УСІХ конфесій – як “правильних”і лояльних до влади, так і “неугодних”, бо непідконтрольних їй. Прикро, коли у перерозподіл сфер впливу втягуються прості люди, які ледве розрізняють зображення Ісуса Христоса та Івана Хрестителя.

І.О. :

церква завжди була з народом.
навіть в часи гонінь продавали церковне золото і купляли танки.
о.і. напевно лижите московську дупу

Вгору