У Черкасах придбали новий спецавтомобіль, який вивозитиме сміття із кладовищ (фото)

23 квітня 2019, 13:41
Сучасний сміттєвоз з'явився в КП "Комбінат комунальних підприємств". Автомобіль збиратиме сміття з 11 міських кладовищ, а взимку він зможе розчищати місця для поховання від снігу. Таку спеціальну техніку придбали вперше за останні 30 років, інформує прес-служба Черкаської міської ради.
Із міського бюджету на це оновлення витратили 1 мільйон 749 тисяч гривень. Як наголосив міський голова Анатолій Бондаренко, розвиток комунальних підприємств – один із пріоритетних напрямків у роботі влади. Незабаром, за його словами, сюди ж придбають контейнери для відходів та новий автобус.
– Усі міські цвинтарі повинні бути впорядкованими, – розповів Бондаренко – Коли я тільки прийшов працювати на посаді міського голови, ми відремонтували дорогу до кладовища на вулиці Сурікова. Тепер же продовжуємо оновлювати матеріально-технічну базу цього комунального підприємства, чого не було близько 20-30 років.
Торік для «Комбінату комунальних підприємств», яке опікується черкаськими кладовищами, придбали новий екскаватор. Ще раніше капітально відремонтували Будинок трауру, що на бульварі Шевченка, та прилеглу навколо нього територію.
– Цей сміттєвоз вміщує близько 12 кубічних метрів відходів, він може завантажувати сміття як зі старих, так і більш сучасних контейнерів, – розповідає директор КП Анатолій Бейн. Він подякував виконавчому комітету та депутатам міської ради за підтримку в бюджеті цієї пропозиції. – Ми задоволені цією машиною, яку вдалося придбати напередодні поминальних днів. Бо вік сміттєвозів, які досі були в нашому розпорядженні, становить майже 25 і 30 років.

Коментарі

Вгору