У Черкасах просять зменшити вартість проїзду в тролейбусах

20 липня 2022, 16:15

На сайті Черкаської міської ради зареєстрували петицію з проханням зменшити вартість проїзду в тролейбусах до 8 гривень.

За словами автора петиції, ціна в 10 грн за квиток є завищеною та необґрунтованою.

- Для такого малого міста 10 грн - це дуже велика вартість. Підвищення цін на тролейбус відбулось взимку у зв’язку зі здорожчанням ціни на запасні частини, мастильні матеріали, шини та зростанням розміру мінімальної заробітної плати (зі слів міської ради). Наразі скоротили штат працівників в кількості 115 осіб (це зекономило витрати), заробітна плата не піднялась (і її вже не потрібно платити, оскільки звільнили працівників), лишились лише вищі ціни на ремонт, який майже не здійснюється. Електроенергія не зросла. Тому вважаю за потрібне прийняти рішення про зменшення плати за тролейбус хоча б до 8 грн, налагодити роботу валідаторів (щоб не було подвійної оплати), а термін дії купленого квитка подовжити хоча б до місяця-двох, - йдеться у тексті.

Підтримати петицію можна ТУТ. Для її подальшого розгляду необхідно назбирати 500 голосів за 30 днів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “На черговий “Лексус” меру вистачить”, – Радуцький про валідатори, які в Черкасах встановила приватна фірма

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вано :

В цивілізованих країнах світу валідатор слугує засобом обліку кількості наданих послуг громадянам. В стольному граді Черкаси валідатор прослугував засобом збагачення лисянського хлопака. Гроші заплатили з бюджету громади, валідатор працює через раз. За двадцять днів його експлуатації, його прихвосні не скажуть, скільки надано послуг громадянам пільгових категорій і яку, на основі цього, суму необхідно відшкодувати підприємству з бюджету!

Вгору