У Черкасах просять заборонити їздити транспорту без шумопоглиначів

14 листопада 2022, 18:16

Фото тематичне

У Черкасах просять заборонити рух транспортних засобів без шумопоглиначів. Відповідну петицію зареєстрували на сайті міської ради.

За словами автора, ракетно-бомбові удари, обстріли та сирени під час повітряних тривог підсилили сприйняття звуків.

- Гучний шум від транспортних засобів, які використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів "прямострум" та інші вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач, часто є негативним тригером. Ці звуки нагадують людям застосування боєприпасів, тому під час війни вони лякають дітей, дорослих та особливо біженців, які знайшли притулок у нашому місті. У цей важкий воєнний час ми, як ніколи, мусимо забезпечити для черкащан та гостей нашого міста максимально комфортне середовище задля захисту їх ментального та фізичного здоров’я, - пояснює автор петиції.

Також він просить додати до камер відеоспостереження на дорогах датчики звуку, щоб вони виявляли такі транспортні засоби та передавали інформацію про порушників одразу до патрульної поліції міста.

Підтримати петицію можна ТУТ.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Анатолій :

Харченко ви по ,,проханню народа” вам немає чим зайнятися що видвигаєте всяку хрень.Ви дуже ,,техніческі обізнаний”

123 :

Повністю згідна з автором петиції, деякі неадеквати на своїх драндулетах не розуміють, що в країні війна і газують з усієї дурі

Вгору