У Черкасах продовжили збір книг українських авторів

30 вересня 2022, 10:14

У серпні в Черкасах стартувала культурно-мистецька акція «Подаруй бібліотеці книгу українського автора. Впиши своє ім’я в історію розвитку бібліотек міста». За півтора місяці люди принесли в дарунок майже три сотні видань. Аби поповнювати бібліотеки саме  україномовними книгами, акцію вирішено продовжити.

Як розповіла директорка Черкаської міської Центральної бібліотечної системи Олена Шор, акція привернула увагу черкасців і гостей міста до бібліотек, залучила більше читачів і стала рекламою книгозбірень міста. Книги у дарунок приносять і черкасці, і внутрішньо переміщені особи, й самі автори видань, навіть надсилають з інших міст України.

"Приємно, що це література переважно сучасних українських авторів, попит на твори яких досить високий: Ліна Костенко, Василь Шкляр, Люко Дашвар, Надія Гуменюк, Андрій Кокотюха, Макс Кідрук, Софія Андрухович, чимало книг черкаських письменників, – говорить Олена Шор. – За тематикою це краєзнавча та історична література, дитяча українська література сучасних авторів, галузеві видання з педагогіки, психології, спорту".

У Черкасах нині діють 14 бібліотек, які обслуговують майже 41 тисячу користувачів, книжковий фонд становить 350 532 примірників книг та періодичних видань. Акцію «Подаруй бібліотеці книгу українського автора» вирішено продовжити до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва. Його відзначають 9 листопада разом із Днем української писемності та мови. Доєднатися до акції «Подаруй бібліотеці книгу українського автора» може кожен охочий.

Для участі в акції потрібно:
принести книгу до найближчої міської бібліотеки

залишити своє побажання та автограф;

сфотографуватися з книгою та викласти фото з хештегом #українська_книга_бібліотекам_міста_черкаси.

За інформацією Черкаської міської ради

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору