У Черкасах презентували систему цивільного захисту області (фото)

18 серпня 2020, 18:31

Черкаські рятувальники презентували елементи пересувного пункту управління та пункту життєзабезпечення сил і засобів, що можуть залучатися для ліквідації надзвичайних ситуацій різного характеру. Захід відбувся сьогодні, 18 серпня на території аеропорту. 

Презентацію влаштували для того, аби показати, як працюватимуть рятувальники під час виникнення надзвичайних ситуацій в області. 

Начальник Управління ДСНС України в Черкаській області Андрій Даник розповідає, що тренування зведеного черкаського загону з ліквідації надзвичайних ситуацій проводилися протягом двох днів. 

- До заходу залучалися також сили та засоби з інших міст та районів Черкащини. Такі навчання проводяться з єдиною метою - підтримання в постійній готовності підрозділів ДСНС. Навчання заплановані і ми будемо проводити їх доволі таки часто, - говорить Андрій Даник.

Під час тренувань рятувальники відпрацьовували елементи та демонстрували техніку, яка може залучатися для ліквідації хімічних та біологічних загроз, а також щодо гасіння пожеж в екосистемах. 

Всього на заході було представлено понад 30 одиниць спеціальної техніки та містечко життєзабезпечення, яке складається з пунктів харчування, відпочинку, медичної та екстреної психологічної допомоги.

Також гостям заходу продемонстрували систему управління в надзвичайних ситуаціях та систему аеророзвідки.

Поділитись

Коментарі

Вгору