У Черкасах пара влаштувала байкерське весілля (фото)

18 серпня 2020, 19:18

Пара приїхала у Черкаси на щорічний мотофестиваль "Дорога на Січ" і вирішила тут одружитися. Наречена Інна Грітенко розповідає журналістам "Про все", що з дитинства мріяла про таке весілля.

За словами Інни, ідея одружитися саме в Черкасах була доволі спонтанною.

- Мій чоловік киянин, а я з Дніпра. Родичів або якогось коріння в Черкасах ми не маємо. Просто я обрала один із моїх улюблених фестивалів "Дорога на Січ". Для мене це ювілейне 10-е відвідування події цих організаторів. Ще й була дуже рада, коли знайшла такий красивий Палац одружень! - розповідає Інна Грітенко.

Дніпрянка подала заявку в РАЦС дистанційно через сайт держпослуг. Каже, що була здивована, наскільки просто їй вдалося зареєструватися.

- Заявку на розпис ми подали ще в травні і важко було спрогнозувати, як усе буде через два місяці в умовах карантинних обмежень. Тому ми вирішили обійтись без зайвої метушні і пафосу. Ніхто з наших родичів, окрім моєї мами, яка була присутня в РАЦСі, не знав взагалі про наш задум. Для всіх це стало абсолютним сюрпризом, - розповідає пані Інна.

Знали про ідею байкерського весілля лише організатори фестивалю - з ними майбутнє подружжя узгоджувало організаційні моменти.

- Ми просто приїхали на фестиваль як звичайні гості й імпровізували на місці. Першим кроком був мій hen-party (дівич-вечір), який я відсвяткувала з подругами. Лімузини, підбори і стриптизер??? Ні, не чула, - каже дівчина.

Подруги молодої вдягнули заздалегідь підготовані нею спідниці й підв'язочки і співали та танцювали на страйкбольному майданчику в оточенні мотоциклів на текіла-BOOM party.

- На другий день ми з нареченим сіли в трайк до дядька Вови "Качана" і з вітерцем попрямували з колоною до РАЦСу. Після офіційної церемонії повернулися на фестиваль і просто продовжили відпочивати разом з іншими гостями фестивалю, - розповідає Інна.

Поділитись

Коментарі

Вгору