Палять сухостій: у Черкасах понад п’ять годин гасили пожежу

10 вересня 2019, 11:01

Упродовж двох діб рятувальники ліквідували 14 пожеж у природних екосистемах Черкас та Черкаського району.

Протягом 8 вересня у Черкасах рятувальники приборкали пожежі сухої рослинності по вулицях Академіка Корольова, М.Грушевського, Сумгаїтській та Руставі. Вогнем знищено суху траву на загальній площі 2500 м.кв. Цього ж дня у селах Геронимівка та Руська Поляна рятувальниками ліквідовано пожежі сухостою на площі близько 1000 м.кв. У той час коли у селі Білозір'я вогонь на відкритій території знищив 4 м.куб дров.

Вчора, 9 вересня пожежі сухої трави загальною площею 1500 м.кв. у Черкасах виникли на вулицях Пацаєва, Максима Залізняка, Академіка Корольова та Героїв Холодного Яру. В останньому випадку з пожежею сухої трави, на вул. Героїв Холодного Яру, рятувальникам для повної ліквідації пожежі знадобилося понад п'ять годин. До ліквідації пожежі залучалося 4 одиниці техніки та близько 20 чоловік особового складу. Ймовірними причинами пожеж вважають необережне поводження з вогнем, або навмисне спалювання рослинності.

У Черкаському районі цього ж дня пожежі сухої трави виникли в селах Білозір'я, Будище охопивши площу в 500 м.кв, а от у селі Першотравневе необережність під час паління призвела до загорання сухої рослинності та поширення вогню на надвірну споруду. Вогонь пошкодив покрівлю надвірної споруди по всій площі, знищив будівельні матеріали та речі домашнього вжитку.

За інформацією міськрайонного відділу ДСНС

Коментарі

Вгору