У Черкасах почали збирати бронеавтомобіль (фото)

09 серпня 2019, 16:02

У Черкасах почали збирати бронеавтомобіль (фото)

Нещодавно прийнятий на озброєння Збройних сил України, після дворічних випробувань, бронеавтомобіль Барс-8 пішов у серію – на заводі у Черкасах вже збирають першу партію, інформує "ukrmilitary.com".

Як стало відомо Ukrainian Military Pages, перше замовлення складає шість бронемашин, які збиратимуть на Черкаському автозаводі компанії «Богдан Моторс» три місяці – по дві машини на місяць, одночасно із виробництвом іншої автомобільної техніки на замовлення Міноборони.

У Черкасах почали збирати бронеавтомобіль (фото)

Нагадаємо, що Барс-8 стала другою бронемашиною в Україні після бронеавтомобіля Козак-2від НВО «Практика», яка пройшла програму державних випробувань. Барс-8 побудований на базі шасі Dodge Ram, оснащується 6,7 л дизельним двигуном Cummins потужністю 385 к.с.

У Черкасах почали збирати бронеавтомобіль (фото)

Окрім власно модифікації багатоцільового бронеавтомобіля, виробник пропонує широку лінійку спеціальних машин на цій базі, зокрема, вже були продемонстровані та випробувані машина артрозвідки Барс-8АР та вогнева машина 120-мм мінометного комплексу UKR-MMС.

У транспортному варіанті машина перевозить до 10 осіб у повному спорядженні. Конструкція забезпечує комфортну посадку та десантування екіпажу та десанту через широкі бокові і задні двері. Також передбачена можливість евакуації через люк на даху.

У Черкасах почали збирати бронеавтомобіль (фото)

Конструкцією бронеавтомобіля передбачено встановлення системи пуску димових гранат, засобів зв’язку та навігації, приладів нічного та денного спостереження, системи регулювання тиску в шинах, системи пожежогасіння моторного відділення, засобів маскування, протиосколкового підбою корпусу, автономної кліматичної системи та іншого обладнання.

Читайте також: Про початок війни, сучасних партизан та російську агресію: у Черкасах презентували проект “Бранці Кремля”.

 

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору