Повалені дерева та зірвані дахи: наслідки негоди на Черкащині (фото)

09 серпня 2019, 16:42

Повалені дерева та зірвані дахи: наслідки негоди на Черкащині (фото)

Учора Тальнівщиною пройшла негода, яка наробила лиха у кількох селах району. Як повідомив Олексій Копернак, старший інспектор сектору з питань цивільного захисту та оборонної роботи у Тальнівській РДА, найбільше від негоди потерпали у Тальянках, пишуть "Вісті Черкащини". 

- Там частину будівлі школи розкрило, шифер з дахів познімало вітром, найбільше постраждало шість приватних будинків. Також у Майданці перебило високовольтний кабель, який наразі лагодять. Суму збитків наразі встановлюють. За підрахунками, лише на Тальянки потрібно виділити 20 000 тисяч гривень, - зазначив Олексій Коперник.

Повалені дерева та зірвані дахи: наслідки негоди на Черкащині (фото)

Ліквідувати наслідки негоди обіцяють до кінця робочого дня.

Іван Шилкін, голова Тальянківської сільської ради, розповідає про наслідки негоди у його селі:

-Буревій наробив лиха всього за пів години: повалив та поламав багато дерев, обірвав лінії електропередач та позривав дахи будинків. Проїжджу частину від гілля вже розчищено, далі РЕМ відновлюватиме електро лінії. Постраждав від негоди і місцевий коледж, там буревій зняв близько 50 листів шиферу зі складів, і 20 листів з ферми.

Сільський голова Майданецького Михайло Капериз коментує це так:

-Повалило дерева, людям хати порозкривало. Світло ремовці ще вчора полагодили, відновлюємо все своїми силами, той дав трактор, той інше. Взяв своїх хлопців, кочегарів з садочка, дерева розчищаємо селом. Попадали дерева на амбулаторію та розкрило школу.

Повалені дерева та зірвані дахи: наслідки негоди на Черкащині (фото)

Село Зеленьків і досі залишається без світла. Через сильний буревій у приватних будинках порозкривало дахи, повалило дерева та зірвало купол із церкви Московського патріархату, що при клубі. Місцеві кажуть, що підприємець Руслан Лисенко, збирається лагодити купол на цій церкві. Люди обурюються, бо в сільському бюджеті вистачає фінансових дирок, адже немає грошей на дитсадок, школу, медицину.

Наразі всі наслідки негоди ліквідовують та встановлюють точну суму збитків; ремонтують лінії елетропередач, перекривають зірвані дахи та прибирають з проїжджої частини і дворів поламані дерева.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору