У Черкасах побили журналіста

02 лютого 2021, 13:42

Керівника черкаського телеканалу "Антена" та відомого в місті журналіста Валерія Воротника побили посеред власної студії. Очевидці події повідомляють, що серед нападників - керівник муніципальної інспекції Черкаської міськради Станіслав Коломієць.

Цю інформацію журналістам "Про все" повідомила дружина потерпілого та співробітниця каналу Оксана Горецька.

За її словами, сьогодні вдень до їх студії завітали двоє: Коломієць та невідомий чоловік. Після того як вони увійшли до кабінету, Валерій одразу звернувся до дружини із проханням викликати поліцію.

Пані Оксана намагалася дістатися до тривожної кнопки, проте "соратник" Коломійця утримував її силою та заблокував у кабінеті.

Коли Валерій повернувся, то розповів дружині, що його теж утримували та розбили обличчя.

Зазначимо, що напередодні Валерій Воротник опублікував у своєму "Фейсбуці" допис, у якому критикував дії керівника муніципальної інспекції. Він вказав, що Станіслав Коломієць вчинив "крадіжку інтелектуальної власності".

- На скриншоті - перемонтований відеоролик, вкрадений із ютуб-каналу телекомпанії "Антена". Відредаговане відео, де прибрані заставки, що ідентифікують сюжет як сюжет телеканалу "Антена", та залитий від власного імені на фейсбук-сторінку Коломійця, - йшлося в публікації.

У своїй відповіді на зауваження, Коломієць заявляє, що це не крадіжка та відкрито погрожує Воротнику - якщо той "ще раз образить його, то буде довго про це шкодувати".

- Станіслав Коломієць з підручним розгромили редакцію телеканала "Антена", напали на мене. Я навіть не встиг зробити спробу вчинити опір. Били вдвох, напали ззаду, коли я працював за компьютером. Коломієць - начальник управління інспектування міськради, - написав у "Фейсбук" потерпілий.

У поліції Черкаської області повідомили, що на місце події виїхали правоохоронці. Детальна інформація буде згодом.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору