У Черкасах планують побудувати новий Центр екстреної медичної допомоги

21 грудня 2021, 15:25

Під час сесії Черкаської обласної ради, за поданням Черкаської обласної державної адміністрації, депутати прийняли рішення про включення будівництва Центру екстреної медичної допомоги до Програми економічного і соціального розвитку Черкаської області на 2022 рік

Про це повідомила речниця Центру екстреної  медичної допомоги та медицини катастроф Ірина Назарок.

У Черкасах уже є готовий котлован для будівництва центру. Медики сподіваються, що в обласному бюджеті закладуть кошти на реалізацію цього проєкту та в наступному році вже розпочнеться будівництво.

Також депутатською фракцією ВО "Черкащани" було подано, а депутатами Обласної ради підтримано, рішення про звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України, Міністерства охорони здоров’я, Міністерства фінансів України, Національної служби здоров’я України щодо збільшення з 1 січня 2022 року тарифу на послуги з надання екстреної медичної допомоги.

- Віримо, що такі кроки найближчим часом будуть втілені в життя, що значно покращить надання екстреної медичної допомоги жителям нашого регіону. А це, в свою чергу, збереже здоров’я та врятує ще більше життів жителів нашої області, - додала Ірина Назарок.

Нагадаємо, що понад 30 тисяч пацієнтів цьогоріч на Черкащині так і не додзвонилися на 103, бо диспетчерів не вистачає. Їх би й раді взяти на роботу, але розмістити нема де, адже те приміщення, що є, - занадто тісне.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору