Рубану дадуть 30 мільйонів із міського бюджету на зарплати

21 грудня 2021, 14:58

Черкаська "Дирекція парків" витратить 30 мільйонів гривень на заробітні плати працівників із міського бюджету у 2022 році.

Під час сьогоднішнього засідання виконавчого комітету члени виконкому ухвалювали фінансовий план підприємств на 2022 рік. Директор КП "Дирекція парків" Сергій Рубан пояснив, що КП потрібно дофінансувати у новому році з міського бюджету.

Збільшення фінансування з міського бюджету потрібне через підвищення заробітних плат і вартості електроенергії. За словами Сергія Рубана, раніше працівники підприємства отримували близько 4,5 тисяч гривень. Тепер же зарплата зросла в майже два рази.

- Раніше працівники підприємства отримували 4,5 тисячі зарплати, тепер середня заробітна плата - близько 9 тисяч. І потрібні додаткові кошти для того, щоб платити за електроенергію - вона виросла в ціні, - пояснив директор КП "Дирекція парків".

Журналістам "Про все" він додав, що усього 30,8 мільйона гривень йтиме на заробітну плату без нарахувань. Загальна ж підтримка з бюджету - понад 48 мільйонів.

- Ці 30,8 мільйона гривень йтимуть на заробітну плату працівникам - їх на сьогодні є 208 осіб. А загальна сума фінансової підтримки з міського бюджету - 48,8 мільйона гривень. Туди входять і зарплати, й податки, і пальне, і обслуговування, і поточний ремонт, і придбання електроенергії, - пояснив Сергій Рубан.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

. :

30,8 млн для 208 робітників? Цікаво, виходить, їхня заробітня плата становитиме близько 148000?
Щось з цими цифрами не так? більшість з ІТ про таке тільки мріють)

Вгору