У Черкасах підприємство не сплатило у міський бюджет 4 мільйони пайового внеску

16 червня 2022, 11:18

Верховний Суд ухвалив постанову про продовження розгляду позову прокурора про сплату до бюджету міста Черкаси понад 4 млн грн.

Верховним Судом скасовано рішення судів першої та апеляційної інстанцій і скеровано на новий розгляд до господарського суду Черкаської області справу про стягнення з підприємства на користь міського бюджету понад 4 млн грн, несплачених під час будівництва заводу з переробки кукурудзи в обласному центрі, як пайовий внесок на розвиток інфраструктури міста.

Прокурор у справі доводить, що підприємство у 2017 році повідомило до Черкаської міської ради значно занижений розмір загальної кошторисної вартості будівництва заводу, що є базою для розрахунку пайового внеску, внаслідок чого до міського бюджету не надійшла значна сума коштів.

Розглянувши касаційну скаргу прокурора, Верховний Суд не погодився з висновками судів нижчих інстанцій про безпідставність доводів прокурора, скасувавши їх рішення, направив справу на новий розгляд до місцевого господарського суду.

Обласна прокуратура не має сумнівів у постановленні справедливого судового рішення у цій справі про сплату до місцевого бюджету значної суми коштів.

За інформацією пресслужби прокуратури Черкаської області

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору