У Черкасах підозрюваного у смертельній ДТП забули доставити до суду?

03 жовтня 2018, 18:17

У Черкасах підозрюваного у смертельній ДТП забули доставити до суду?

Апеляційну скаргу водія, якого підозрюють у скоєнні трагічної ДТП, що спричинила загибель родини черкаського поліцейського, вчора, 2 жовтня, мали розглядати в Апеляційному суді Черкаської області. Однак, засідання не відбулося через те, що підозрюваного не доставили до приміщення суду.

20 вересня Придніпровським судом міста Черкаси для підозрюваного Миколи Захаренка було продовжено термін тримання під вартою. Сам чоловік не визнає свою провину та відмовляється давати покази слідству.

Після останнього судового рішення Захаренко подав апеляційну скаргу, в якій намагався оскаржити свій арешт. Однак, на саме засідання підозрюваного не доставили. Як пояснили самі судді,  причиною цьому стало те, що в тексті скарги апелянт забув вказати, що бажає бути присутнім під час судового розгляду.

За клопотанням представника державного обвинувачення заступниці керівника відділу прокуратури Черкаської області Вікторії Дидич, розгляд скарги підозрюваного було перенесено на дев’яте жовтня.

- Я клопотала сьогодні, щоб засідання було перенесено у зв’язку з тим, що підозрюваного не доставили до суду. Він є апелянтом, і його присутність під час засідання в суді першої інстанції є обов’язковою, щоб не порушувати його права на захист, - зазначила пані Вікторія.

У Черкасах підозрюваного у смертельній ДТП забули доставити до суду?

Присутні на суді родичі загиблих висловили свої побоювання, що підозрюваний намагається уникнути відповідальності за вчинене та може втекти у разі зміни запобіжного заходу.

- Він (підозрюваний Захаренко – ред.) не визнає своєї провини та навіть не попросив вибачення за скоєне, заявляючи про упереджене ставлення до нього. Його не можна відпускати, адже він вже був у розшуку та ухилявся від слідства, - переконаний дідусь загиблого онука В’ячеслав Коровін.

Нагадаємо, 24 липня в Черкасах автомобіль БМВ на великій швидкості протаранив інший автомобіль - Фіат. У результаті зіткнення загинула молода мама та її 4-річний син. Пізніше виявилось, що це дружина та син діючого поліцейського, учасника АТО.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору