Смертельна ДТП у Черкасах: підозрюваного залишили за гратами

20 вересня 2018, 12:07
Смертельна ДТП у Черкасах

Фото: Про все

Підозрюваному у смертельній ДТП, в якій загинули дружина та син черкаського поліцейського, продовжили термін тримання під вартою.

Таке рішення було прийнято сьогодні, 20 вересня, Придніпровським районним судом міста Черкаси.

У сьогоднішньому судовому засіданні взяли участь родичі загиблих. Зокрема, був присутній черкаський поліцейський Олександр Коровін, дружина та син якого загинули в трагічній ДТП два місяці тому.

Фото: Про все

У коментарі "Про все" згорьований чоловік розповів, що прийшов на суд, щоб особисто подивитися в очі людині, яку вважає вбивцею своєї родини.

- Я розраховую, що суд ухвалить законне рішення і залишить цього негідника під вартою. Він своїми діями позбавив життя тих, кого я любив найбільше. І зараз він (підозрюваний - ред.) намагається усіма способами уникнути покарання, розповідаючи про своїх дружину та дитину. А хто поверне моїх рідних, які загинули, - не стримуючи емоцій, розповів потерпілий.

Під час розгляду клопотання слідчого про продовження арешту підозрюваний Микола Захаренко повідомив, що не вважає себе винним в інкримінованому йому злочині. Він наполягає на тому, що у слідства відсутні докази, що саме він був за кермом автівки, котра на шаленій швидкості спричинила ДТП.

Окрім того, підозрюваний повідомив суду, що відмовляється й надалі надавати свідчення слідчому та брати участь у розслідуванні злочину, у якому його підозрюють. Захаренко також звернувся до суду з клопотанням відпустити його під домашній арешт, що спричинило шквал обурення від присутніх на засіданні родичів загиблих та колег потерпілого.

Повернувшись з нарадчої кімнати, слідчий-суддя Кучеренко оголосив рішення залишити під вартою Миколу Захаренка ще на два місяці. Після оголошення рішення підозрюваний почав відверто конфліктувати з присутніми в залі засідання.

Як повідомила у коментарі "Про все" слідча Мирослава Бойко, котра розслідує цю справу, у слідства є беззаперечні докази вини Миколи Захаренка. Його провину підтверджують численні покази свідків, яких у цій справі більше десяти. Наразі також тривають експертизи додаткових доказів його вини, - розповіла слідча.

Натомість захисник Захаренка Володимир Ткаченко вважає, зібрані слідством докази, недостатніми та такими, що не можуть бути підставою тримання його підзахисного під вартою.

- Свідки у справі, зокрема ті, хто був на момент ДТП в автомобілі, вказують, що за кермом був саме мій підзахисний. Однак наразі ще не має висновків експертиз, котрі могли б це підтвердити, - повідомив адвокат.

У розпорядженні кореспондента "Про все" з'явилася характеристика на підозрюваного Миколу Захаренка, в якій його називають "конфліктною та агресивною людиною". Там також йдеться, що підозрюваний неодноразово притягався до відповідальності за правопорушення і на момент ДТП був позбавлений права керувати транспортними засобами.

Нагадаємо, 24 липня автомобіль БМВ на великій швидкості протаранив інший автомобіль - Фіат. У результаті зіткнення загинула молода мама та її 4-річний син. Пізніше виявилось, що це дружина та син діючого поліцейського, учасника АТО.

Я сказав:

Расстрелять урода этого !!!

Вгору