У Черкасах обрали головну фінансистку міста

13 червня 2019, 17:43

Напередодні завершився другий етап відбору на посаду. Претендентами на пост фінансиста були Тетяна Харенко, яка нині виконує обов’язки директора департаменту, та активіст Володимир Костогриз. За результатами конкурсу, головною фінансисткою стала Тетяна Харенко. Про це йдеться у сюжеті телеканалу "Вікка".

Іспит тривав годину, після отримання 13 прохідних балів конкурсанти переходили до етапу співбесіди.   Частина зі спілкування конкурсної комісії та претендентів проходить за закритими дверима для журналістів та іншого конкурсанта. Мовляв, аби запобігти оприлюднення особистих даних претендента.

Нагадаємо, екс-очільниця департаменту фінансової політики Черкаської міської ради Наталія Джуган відпрацювала свій останній робочий день першого квітня. Вона написала заяву на звільнення після однієї з сесій міської ради наприкінці березня. З її слів, під час написання заяви на звільнення вона мотивувалася тим, що не збирається брати участь у порушеннях бюджетного законодавства, які вчиняють заступники Анатолія Бондаренка.

 

Коментарі

тамара сказав:

жаль джуган наталія досвічений спеціаліст.

Вгору