У Черкасах невідомі намагалися незаконно встановити паркан на тротуарі

22 травня 2021, 09:25

На вулиці Благовісній невідомі люди проводили будівельні роботи та намагалися встановити паркан на тротуарі. Про це повідомляє пресслужба патрульної поліції Черкаської області.

На місце події відразу виїхав екіпаж інспекторів відділу безпеки дорожнього руху. Під час перевірки документів, виявилося, що керівник робіт не має тимчасової схеми організації дорожнього руху на період проведення будівельних робіт. Після чого на нього та на будівельника інспектори винесли ряд адміністративних матеріалів: постанови за ч.3 ст.140 (Порушення нормативів, що гарантують безперешкодний і безпечний рух пішоходів) КУпАП та ч.2 ст.140 (Порушення визначеного законодавством порядку погодження з уповноваженим підрозділом Національної поліції проведення будь-яких робіт на вулицях в межах червоних ліній) КУпАП.

На місці також були присутні працівники муніципальної інспекції Черкаської міської ради, які в свою чергу також склали відповідні матеріали на порушників.

Інспектори відділу БДР вручили вимогу (припис) щодо демонтування незаконно встановленого паркану та припинення виконання будівельних робіт до погодження з управлінням патрульної поліції. Через деякий час, робітники відновили пошкодження асфальтно-бетонного покриття.

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись
Вгору