У Черкасах на вокальному батлі першокурсників зібрали понад 60 тисяч гривень для ЗСУ

08 жовтня 2023, 15:20

У Черкаському національному університеті імені Богдана Хмельницького пройшов загальноуніверситетський ритуал посвяти першокурсників у студенти.

Цьогоріч захід пройшов у форматі благодійного заходу на підтримку Збройних сил України.

Дійство вже традиційно розпочалося з гімну університету, а ректор ЧНУ Олександр Черевко звернувся до першокурсників із напутнім словом.

— Ми з радістю прийняли вас, дорогі першокурсники, у нашу університетську родину, яка налічує 7400 студентів. Розпочався 103-ій навчальний рік у нашому університеті.  Ваша головна мета — гарно навчатися і допомагати Збройним силам, які нам дають можливість жити на своїй землі. Ми докладемо всіх зусиль, щоб ви не тільки здобули фах, а й стали особистостями, свідомими громадянами своєї країни, господарями своєї землі і своєї долі. Саме сьогодні ви стали членами нашої родини, відчули пульс університетського життя, яке вже 589 днів з початку повномасштабного вторгнення зосереджене на допомозі ЗСУ. Найбільше хочу, щоб ви жили в мирній, незалежній Україні. Вірю в наш університет, нашу молодь і в Україну! Ви найкращі!

Команди усіх навчально-наукових інститутів та факультетів продемонстрували свої вокальні вміння під час пісенного батлу.

Спільними зусиллями студентам під час заходу вдалося зібрати 42 801 гривня. Постійно долучається до університетських зборів уродженець Донеччини Денис Ковачич із командою. Він додав до загальної суми 20 тис. грн. 

Усі кошти будуть перераховані на потреби ЗСУ. 

За інформацією пресслужби ЧНУ імені Б. Хмельницького

Усі найцікавіші новини Черкас та регіону можна отримувати на нашому каналі в Telegram

Поділитись

Коментарі

Вгору